ARG TEKNOLOJİK YAPI 1979’dan bu yana Türkiye’de iki kuşaktır ticaretle meşgul olan bir ailenin ikinci kuşağının ticari bilgi,birikim ve sermayesinden oluşan köklü ihtisas sahibi tanınmış bir kuruluştur. Ayrıca ortaklarının iştrakı ile 1994 yılından itibaren başta Türkiye Irak,Amerika,Katar,Dubai,Rusya ve Orta Asya ülkelerinde bayilikler oluşturarak  inşaat malzemeleri ve yapı kimyasalarının  satışını yürütmektedir.

Ayrıca problem çözme kapasitesi ve diğer farklı ürün özelliklerinden dolayı firmamız;İnşaat Endüstrisi,Soğutma Endüstrisi,Denizcilik Endüstrisi,Petrokimya Endüstrisi ve Teknoloji Şirketleri gibi çok farklı sektörlere göstermiş olduğu faaliyet alanlarında proje bazlı ve bireysel taleplere uygulama hizmeti vermektedir.

MİSYON:

Üstlendiğimiz projelerin müşterilerimize en yüksek değer ve memnuniyet sağlayacak şekilde gerçekleştirilmesi için, en yeni ve en modern teknolojileri, göstermiş olduğu faaliyet alanlarında sağlamak ARG TEKNOLOJİK YAPI ’nın taahhüdüdür.

Bu taahhüdün bir parçası olarak, inşa ettiğimiz işlerin kalitesinin bizi müşterilerimiz nezdinde en saygıdeğer firmalar arasına koyacağına inanmaktayız.

VİZYON:

ARG TEKNOLOJİK YAPI, aktif olduğu bölgede, sunduğu  hizmetleriyle lider olmayı hedeflemektedir.

Bu amacı gerçekleştirmek için hedeflediğimiz uzun dönem stratejilerimiz şöyledir:

• En zor projelerde, en gelişmiş teknolojilerle çalışmak,
• Zor bölge ve koşullarda çalışmanın uzmanı olmak,
• Çalışma yöntemlerimizi, teknolojimizi, verimlilik ve performansımızı sürekli geliştirmek,
• Hizmetlerimizde farklılaşmak ve rekabet edebilirliğimizi artırmak için yenilikleri kullanmak,
• Stratejik ortaklıklar ile değişik alanlarda söz sahibi olmak ve ortaklılardan öğrenerek daima ileri gitmek.